Forum.mediummt2.pl

Panel

Zawartość

Forum
Dyskusje
Czy admini dostają 500+?
Discord Mediummt2.pl Mediummt2.pl Mediummt2.pl na Facebook'u

Zgłoś post

Powód zgłoszenia: 

Zgłoszenie zostało wysłane pomyślnie!

Dziękujemy za pomoc w utrzymywaniu porządku na forum.

Postaramy się jak najszybciej zrealizować twoje zgłoszenie.

Czy admini dostają 500+?

Temat rozpoczęty przez asi00lka,

#Mohito
asi00lka
Siema Szanowna Administracjo,

Zwracam się do was z ogromną prośbą szczególnie apelując do Pana Mohito o PRZEDSTAWIENIE swoich ról oraz obowiązków związanych z serwem, ponieważ jak do tej pory zdążyłam zauważyć do jego zadań należy:

- Pyskowanie do graczy na forum,
- Pyskowanie do graczy w grze,
- Ogólnie rozumiane PYSKOWANIE.

Zrozumiałe dla mnie jest to, że każdy robi co potrafi najlepiej oraz że METIN to sposób zarobku ale MOIM zdaniem tworzenie serwera to tez w pewnym sensie tworzenie SPOŁECZNOŚCI, a kiedy na post, skargi, uwagi PAN ADMIN odpisuje niczym wku###na madka 500+ to co jest nie halo?.

Także (kolego, szanowny panie, szefie) Mohito powiedz nam w jakich sprawach możemy się do Ciebie zgłaszać ;) boty dalej botują, propozycje serwa dalej nie czytane, skargi/prośby dalej ignorowane, a podjęcie dyskusji w sprawie wyjaśnienia jakiejś sytuacji dalej NIEMOŻLIWE.

#+500 #młodocianybiznesmen #Sodoma i Gomora

Pozdrawiam.
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Google
Amano
Użytkownik asi00lka, 2020-08-27 14:48:17 napisał:

Zwracam się do was z ogromną prośbą szczególnie apelując do Pana Mohito o PRZEDSTAWIENIE swoich ról oraz obowiązków

Modzajto główny szef, Xer technik, a Var i Pix od banowania botów.
Ogólnie rzecz biorąc Modzajto dobrze się sprawuje, wszystko co potrzeba dodaje do IS także gracze zadowoleni.
Do Xera nie mam większych zastrzeżeń, jeszcze żeby ogarnął te lagi w M1 to stawiam kapliczke z jego podobizną w pokoju.
A Var i Pix chyba na wakacje wyjechali bo to co się ostatnio dzieje to jest jakieś nieporozumienie.
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Legolas
Mohito
Użytkownik asi00lka, 2020-08-27 14:48:17 napisał:

Zwracam się do was z ogromną prośbą szczególnie apelując do Pana Mohito o PRZEDSTAWIENIE swoich ról oraz obowiązków związanych z serwem, ponieważ jak do tej pory zdążyłam zauważyć do jego zadań należy:

- Pyskowanie do graczy na forum,
- Pyskowanie do graczy w grze,
- Ogólnie rozumiane PYSKOWANIE.

Zrozumiałe dla mnie jest to, że każdy robi co potrafi najlepiej oraz że METIN to sposób zarobku ale MOIM zdaniem tworzenie serwera to tez w pewnym sensie tworzenie SPOŁECZNOŚCI, a kiedy na post, skargi, uwagi PAN ADMIN odpisuje niczym wku###na madka 500+ to co jest nie halo?.

Także (kolego, szanowny panie, szefie) Mohito powiedz nam w jakich sprawach możemy się do Ciebie zgłaszać ;) boty dalej botują, propozycje serwa dalej nie czytane, skargi/prośby dalej ignorowane, a podjęcie dyskusji w sprawie wyjaśnienia jakiejś sytuacji dalej NIEMOŻLIWE.

#+500 #młodocianybiznesmen #Sodoma i Gomora

Pozdrawiam.

Doskonale wszystkie moje obowiązki opisałeś, także chyba nie muszę Ci odpowiadać co? skoro sam wiesz lepiej <3

Również pozdrawiam.
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
swit3k
Społeczność jest z***bista tylko ludzie kur wy.

Joseph Piłsudski Post edytowany przez swit3k
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Grafika wstawiona przez użytkownika
Amano
Post edytowany przez Amano
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Legolas
Google
asi00lka
Użytkownik Mohito, 2020-08-27 16:13:46 napisał:

Doskonale wszystkie moje obowiązki opisałeś, także chyba nie muszę Ci odpowiadać co? skoro sam wiesz lepiej <3

Również pozdrawiam.

Może i nie wiem wszystkiego ale na pewno wiem, że jestem dziewczyną ;P

Serduszka dla najlepszego admina ever <3 <3 <3 <3 <3 <3
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Amano
Baby w metinie to i tak conajwyżej na buffa się nadają więc powinnaś wnioskować o jakiś dodatkowy set pod inta na szamanke
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Legolas
asi00lka
Użytkownik Amano, 2020-08-27 17:14:41 napisał:

Baby w metinie to i tak conajwyżej na buffa się nadają więc powinnaś wnioskować o jakiś dodatkowy set pod inta na szamanke

a 500 yang na dozo dasz? ;>

nauczycielkom w podstawówce też tak liżesz dupę jak adminom na tym serwie xD? ;*
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Amano
Użytkownik asi00lka, 2020-08-27 17:18:31 napisał:

a 500 yang na dozo dasz? ;>

nauczycielkom w podstawówce też tak liżesz dupę jak adminom na tym serwie xD? ;*

Tak, prześledź moje tematy i posty i później stwierdź czy liże komuś dupe czy wręcz przeciwnie a jak nie wyczuwasz satyry w tym co pisze to już twój problem XD
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Legolas
Google
asi00lka
Użytkownik Amano, 2020-08-27 17:21:28 napisał:

Tak, prześledź moje tematy i posty i później stwierdź czy liże komuś dupe czy wręcz przeciwnie a jak nie wyczuwasz satyry w tym co pisze to już twój problem XD

Z satyrą jest jak z muzyką, uśmiechasz się tylko przy dobrych kawałkach ;)
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Mohito
Użytkownik asi00lka, 2020-08-27 17:07:01 napisał:

Może i nie wiem wszystkiego ale na pewno wiem, że jestem dziewczyną ;P

Serduszka dla najlepszego admina ever <3 <3 <3 <3 <3 <3

Bez znaczenia dla mnie jakiej jesteś płci ja jestem przyzwyczajony do tego że na każdym serwerze ludzie myślą że istnieje tylko Mohito w liczbie mnogiej i każdy do mnie się zwraca "moglibyście, zróbcie, naprawcie, ogarnijcie" XD także nic nowego, ale mi już znudziło się po prostu tłumaczenie tego że nie zajmuje się wszystkim bo ktoś tak sobie myśli bo nie dostrzega innych osób z teamu albo nie dostaje od nich odpowiedzi.

Czym się zajmuje? wszystkim po trochę przede wszystkim tym czego nie widzisz czyli przygotowaniem serwera czasem kilka miesięcy wcześniej nim wystartuje razem z Xerem, banować też banuje niektórymi sprawami technicznymi też się zajmuje (nie będę tłumaczył), jakieś wydarzenia na serwerze typu eventy, ogólnie tym jak cała rozgrywka wygląda na serwerze, itemshopem, promocjami itp.

A do kontrastu kilka rzeczy którymi się nie zajmuję czyli np. naprawianie lagów w m1, reklama serwera.
(a to że tym się nie zajmuje nie znaczy że jak dostaje informacje jakieś to ich nie przekazuję, bo często jest tak że coś tam naciskam żeby zrobić, poprawić mimo że to kompletnie nie moja rola tutaj)

Wszystko spoko tylko ludzie sobie za dużo wyobrażają ja zawsze jestem na froncie, bo praktycznie każdej osobie zawsze odpowiadam xD także ma to plusy i minusy. Przykładem jest Twój temat w którym jest "czy admini dostają 500+" a cały ból i płacz, pomyje wylewasz tylko w moją stronę xD sam tu jestem? to chyba czegoś nie wiem że zarabiam ponad 50% z projektu 🤣 Post edytowany przez Mohito
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
ArnoDorian
Mohito to szef szanujcie go, a że pewne osoby z góry mają, że tak powiem "wyjebane" odpalą raz streamka i myślą, że ludzie beda grać miesiącami na tym samym serwerze
bez żadnych nowości, fajnych i przedewszystkim "OPŁACALNYCH" eventów typu ZUO czy OX z fajnymi pytaniami i dobrymi nagrodami czy jakichś celów w gierce poza
Dungeon Simulator * I POPATRZ JAK KT ZBIJA JOTUNY*. Vara i Pixa to widziałem na Bahamach, no a Mohito coś sie stara, ale nie wiem czy wiecie
mohtio nie ma 10% udziałów w tym serwerku, żeby opłacało sie siedzieć 24h w grze i wprowadzać wszystkie zmiany itp. Dobry projekt wymaga pracy i zaangażowania wszystkich,
a nie tylko 1 osoby #MUREMZAMOHITOSZEFEMNASZYM
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
SolarTren
Zastanawiałem się czy nie dobra opcja byłby serw Mohito i xera z reklama od normalnych youtuberow nie tych z pompa team i tez serw nie miałby nic wspólnego z nimi. Bo te ich pomysły na daty startów oraz reklamy są tak beznadziejne jak walka rafonixa z isamu xd
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Google
SolarTren
A co za tym idzie Mohito miałby większa motywacje oraz miejsce do działania.
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
ArnoDorian
A co ty p*****lisz solarka, przecież ten serwer mimo, że pompateam sie nim nie interesuje bez nich nie istnieje także pozdrawiam
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
SolarTren
Użytkownik ArnoDorian, 2020-08-28 19:09:32 napisał:

A co ty p*****lisz solarka, przecież ten serwer mimo, że pompateam sie nim nie interesuje bez nich nie istnieje także pozdrawiam

Ty skonczony anononimowy idioto, dla mnie bardziej serwer nie istnieje bez xera i modzajto XD
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
ArnoDorian
Ale nie idioto kulo metr na dwa dobrze?
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Google
JanekRodo
Amano zrób no porządek, BIO niech zacznie działać tu tego
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
JanekRodo
KIEDY CLASSIC !?!? ?!?!?!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
VenomPGT
Użytkownik JanekRodo, 2020-10-05 14:11:09 napisał:

KIEDY CLASSIC !?!? ?!?!?!

Jak zobaczysz spadający śnieg, to wiedz że już blisko startu.
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Grafika wstawiona przez użytkownika
ArnoDorian
Fajny ten medium, nie za krotki i nie za dlugi
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Google
Cosa
Xer coraz częściej zagląda, więc zaraz będzie
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten wątek (1 os, w tym: zalogowani - 0, anonimowi - 0, goście - 1)

Aktualnie brak zalogowanych użytkowników.