Forum.mediummt2.pl

Panel

Zawartość

Forum
Pozostałe
SURA WP 91 + BM 86 + SZAMANKA 80 ZA VALIUM
Discord Mediummt2.pl Mediummt2.pl Mediummt2.pl na Facebook'u

Zgłoś post

Powód zgłoszenia: 

Zgłoszenie zostało wysłane pomyślnie!

Dziękujemy za pomoc w utrzymywaniu porządku na forum.

Postaramy się jak najszybciej zrealizować twoje zgłoszenie.

SURA WP 91 + BM 86 + SZAMANKA 80 ZA VALIUM

Temat rozpoczęty przez Punchline,

Punchline
Siema, mam na wymiane wpka + bma + szamanke tutaj za valiuma. tak w skrócie WP skille 3xP,  prawie full eq na 85 do expa oprócz naszyjnika (bo jest moim zdaniem bezużyteczny), specjalka dla sury +8, truta +9 50 sr 20 zwierzęta (IDEALNA NA MAPE/DUNGA 90) postać na spokojnie zbija wszystkie bossy/każdy dungeon na swój level, wydaje mi się że po wbiciu 105 i wejściu na nowy dung/mape również nie będzie z niczym problemu nawet z EQ które jest teraz. Postać ma oddane certy, 10 czerw. konarów w tym momencie, kolekcjoner na szkat. zółtego tygrysa. do tego jest tam pomocnik (szamanka z is) ze skillami P, kostium/nakładka/fryz/wierzchowiec na 15 dni jeszcze, alchemia perf oraz około 1kkk yang. BM 86 lvl, skille 4xP, niebianka do mixu, szpon +9 do mixu, generalnie postać ze skillami zrobionymi, no ale eq brak. Szamanka 80 lvl, błogo, pomoc G, używałem jej zanim kupiłem tą z IS, może sie komuś przyda więc też ją dorzucam. Chciałbym za to wszystko najlepiej jakiegoś sure WP na valiumie, po więcej info co do postaci na mediumie zapraszam pw, a najlepiej na discordzie jedynka#0951 bo tam szybciej odpisze. pozdro
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Google

Użytkownicy przeglądający ten wątek (1 os, w tym: zalogowani - 0, anonimowi - 0, goście - 1)

Aktualnie brak zalogowanych użytkowników.