Forum.mediummt2.pl

Panel


Zawartość

Forum
Regulamin gry
Regulamin Gry - Tabela kar
Discord Mediummt2.pl Mediummt2.pl Mediummt2.pl na Facebook'u

Zgłoś post

Powód zgłoszenia: 

Zgłoszenie zostało wysłane pomyślnie!

Dziękujemy za pomoc w utrzymywaniu porządku na forum.

Postaramy się jak najszybciej zrealizować twoje zgłoszenie.Regulamin Gry - Tabela kar

Temat rozpoczęty przez Mohito,

Mohito


Grafika wstawiona przez użytkownika1. Celowe wykorzystywanie błędów gry bez poinformowania o nich Administracji serwera. - Stała blokada Konta lub stała blokada wszystkich powiązanych Kont.

2. Wulgaryzmy, obraza wobec innych Użytkowników. - Blokada możliwości pisania lub blokada Konta na okres 1-3 dni.

3. Groźby do życia realnego - Blokada Konta na okres 1-2 miesięcy.

4. Przejawy rasizmu, nazizmu lub innych. - Blokada Konta na okres 7 dni - stała blokada Konta

5. Reklamowanie innych serwerów, serwisów, for itp. - Stała blokada wszystkich powiązanych Kont.

6. Reklama pornografii - Stała blokada Konta.

7. Tworzenie lub reklamowanie oprogramowania, stron www, które mają na celu przechwytywanie danych innych Użytkowników - Stała blokada Konta.

8. Niedozwolone oprogramowanie, modyfikacje klienta gry(WH, SH, M2B, itp.) - Stała blokada wszystkich powiązanych Kont.
a) Użytkownikom zabrania się używania jakiegokolwiek oprogramowania, skryptu, strony, procesu ingerującego w działanie klienta gry, mającego na celu zmianę funkcji lub procesu gry a w efekcie dania nieuczciwej przewagi nad innymi Użytkownikami.

9. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za wasze przedmioty, złoto etc. W przypadku kradzieży jest to wasza wina, konta same się nie okradają. Każdy użytkownik który zastosował się do zaleceń podczas rejestracji swojego konta nie powinien obawiać się o bezpieczeństwo swojego konta. - Mogą wystąpić pewne wyjątki od tej reguły.

10. Podszywanie się pod Administracje serwera w celu wyłudzenia od Użytkownika jego osobistych danych logowania lub w jakimkolwiek innym przypadku - Stała blokada wszystkich powiązanych Kont.

11. Niedozwolona, wulgarna, obraźliwa nazwa postaci, konia, gildii, sklepu etc. - Prośba o zmianę, jeśli Użytkownik się nie zastosuje - Stała blokada Konta/Kasacja gildii/Wyzerowanie poziomu konia.

12. Wymiana, sprzedaż kont/wirtualnej waluty(złoto) lub przedmiotów itp. nieważne w jakiej postaci za prawdziwe pieniądze jest zabroniona! - Karą jest brak wsparcia administracji z wyjątkiem: czyt. pkt 14.
a) Konta, postacie, przedmioty, wirtualne waluty oraz wszystkie pozostałe rzeczy powiązane są własnością serwera Mediummt2.pl gracz tylko korzysta z nich na czas swojej gry. Administracja ma prawo w każdym momencie zablokować konto użytkownika jeśli uzna to za słuszne lub konieczne.

13. Oszustwa, kradzieże postaci, przedmiotów itp. innych Użytkowników - Stała blokada Konta.

14. Próby reklamy i lub sprzedaży wirtualnej waluty(Smocze monety, złoto) przedmiotów oraz postaci za prawdziwe pieniądze na serwerze gry bądź forum. - Stała blokada wszystkich powiązanych Kont.

15. Użytkownik ma obowiązek odpisywać administracji serwera. Brak odpowiedzi przez 1 minutę w momencie wykonywania przez postać czynności (np.: używanie pelerynek, łowienie ryb oraz wszystkie inne podobne czynności.) jest równoznaczny z posiadaniem nielegalnego oprogramowania - Stała blokada wszystkich powiązanych Kont.

16. Użytkownik nie może działać na szkodę projektu, w takim przypadku Administrator ma prawo zablokować konto Użytkownika.

17. Nabijanie rankingu gildii poboczną gildią lub jakiekolwiek inne nabijanie punktów gildi bez prawdziwej walki - Kasacja gildii, Demontaż ziemi gildii + Blokada Konta lidera gildii na okres 14 dni.

18. Każdy Użytkownik ma prawo do odwołania się od blokady konta, Administrator w tym wypadku zobowiązany jest poinformować Użytkownika dlaczego jego konto zostało zablokowane w okresie nie dłuższym niż 72 godziny od momentu odwołania Użytkownika. Administrator nie jest zobowiązany udowodnić winę Użytkownikowi wszelkie logi oraz materiały dowodowe np. nagranie są wyłącznie informacjami dla Administracji serwera oraz czyt. pkt. 12a. Administrator może je ujawnić jeśli uzna to za konieczne. Blokowanie Kont Użytkowników bez konkretnego powodu nie leży w interesie Administracji serwera, jeśli konto zostało zablokowane z powodu pomyłki zostanie ono niezwłocznie odblokowane a Użytkownik zostanie o tym poinformowany.

19. Celowe ściąganie oraz uniemożliwianie zbicia bossów w strefach bez walki (ŚCIANA TO TEŻ STREFA UNIEMOŻLIWIAJĄCA BICIE BOSSA np. ściąganie bossa cięciem z siodła przez ścianę uniemożliwiając nabijanie dmg na nim tak samo będzie traktowane.) - Blokada Konta na okres 1-7-30 dni.

20. Celowe użycie błędu w celu wydłużenia ograniczonego zasięgu umiejętności np. Duchowe Uderzenie itp. udokumentowane przez innego gracza - Blokada Konta na okres 7-30 dni.

21. Zabrania się celowego utrudniania promocji serwera osobom powiązanym z projektem Mediummt2.pl podczas prowadzenia transmisji na żywo - Blokada Konta na okres 1 dnia.

22. Zabrania się łowienia więcej niż 3 postaciami w tym samym momencie, komunikaty oraz system wędkarstwa jest na tyle skomplikowany że fizycznie niemożliwym jest wychwycić prawidłowo komunikaty z więcej niż 3 postaci - Stała blokada wszystkich powiązanych Kont.Powyższe zasady z tabeli kar mogą ulec zmianie w przypadku gdy będzie to konieczne lub potrzebne o takich aktualizacjami Użytkownicy zostaną poinformowani aktualizacją w poście poniżej wraz z widocznym wyróżnieniem dodanych/zmienionych treści.
Post edytowany przez Mohito
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Google

Zamknięty

Ten wątek jest zamknięty.

Użytkownicy przeglądający ten wątek (1 os, w tym: zalogowani - 0, anonimowi - 0, goście - 1)

Aktualnie brak zalogowanych użytkowników.